Giełda urządzeń Wróć do listy ofert

PŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKI
Opis:

Opis:

PŁUGI DO ODŚNIEŻANIA DO  KOPARKO-ŁADOWAREK JCB, CAT, CASE, Komatsu, Volvo, New Holland  

Pług może być również montowany do ciągników rolniczych.


Pług odśnieżny przeznaczony jest do koparko-ładowarek, ładowarek oraz ciągników rolniczych. Może być montowany na sworznie lub szybkozłącze mechaniczne oraz hydrauliczne. Służy do odgarniania śniegu z ulic, placów itd. Ustawienie pługu w granicach od 0 do 40° (w lewo lub prawo) w stosunku do osi uzyskuje się przy pomocy dwóch siłowników hydraulicznych. Pług wyposażony jest w gumowy lemiesz dopasowujący się do nierówności terenu.

 

Specyfikacja techniczna pługu odśnieżnego:

- szerokość odśnieżania( 2600mm na dole / 2800mm u góry )

- kątowe ustawienie pługa w stosunku do osi maszyny 0°-40°

- wyposażony w gumowy lemiesz przykręcany w 5 kawałkach

- masa własna 560kg


GWARANCJA 12 MIESIĘCY

 

 

Pług odśnieżny ROZKŁADANY  przeznaczony jest do koparko-ładowarek, ładowarek oraz ciągników rolniczych. Może być montowany na sworznie lub szybkozłącze mechaniczne oraz hydrauliczne. Służy do odgarniania śniegu z ulic, placów itd.

Pługi ZMG  stanowią uniwersalne urządzenia o najwyższych parametrach techniczno-użytkowych w warunkach ciężkiej zimy i dużego zaśnieżenia. Cechą charakterystyczną jest ruchowy lemiesz o zmiennej geometrii, umożliwiający ustawienie pługa w 4 pozycjach roboczych w zależności od charakteru wykonywanej pracy.

Charakterystyka pługa

 

Szerokość odśnieżania przy kącie 90˚

3,25 m

Szerokość odśnieżania przy kącie 30˚

3.23 m

Szerokość odśnieżania w funkcji "łyżki"

3.00 m

Wysokość dziobu

0.85 m

Wysokość tylnia

1.15 m

Masa

1170kg

Pług wyposażony jest w gumowy lemiesz dopasowujący się do nierówności terenu.


 


 


cena: 7500.00 zł
PŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKIPŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKIPŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKI
PŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKIPŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKIPŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKI
PŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKIPŁUGI ŚNIEŻNE DO KOPARKO-ŁADOWARKI

Nowoczesne urządzenia ZMG

Świadomie wybierający osprzęty do maszyn budowlanych klienci wiedzą, że im szersza oferta, tym więcej możliwości dopasowania produktu do potrzeb. Korzystają z usług tych dostawców, którzy dbają o zróżnicowanie swoich propozycji. Nasza firma oferuje wyjątkowo szeroki wybór osprzętów.

Jakość, której można zaufać

Wartością, która bezpośrednio wiąże się z produktami naszej firmy jest znakomita jakość oferowanych urządzeń. Każde z nich przechodzi przez system wnikliwych kontroli, dzięki czemu klienci zyskują pewność warunkującą zakup. Przeważnie wszystkie nasze osprzęty zarówno do koparko-ładowarki, jak i do koparki typu wysięgniki objęte są roczną gwarancją.

To dlatego zaufaniem obdarzają nas klienci z całego kraju. Wybierając nasze maszyny, takie jak choćby zamiatarki czy ramiona (wysięgniki), dowodzą swojego zaufania. Aby zapewnić im długoletnie użytkowanie, zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów.

Wybór, który procentuje

Wśród naszych propozycji znajdują się osprzęty do maszyn budowlanych, które pozwalają zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ramiona i wysięgniki, a także zamiatarki czy łyżki do koparko-ładowarki są na tyle zróżnicowane, że odpowiednie dla siebie produkty znajdą u nas zarówno duzi jak i mniejsi inwestorzy.

Dzięki temu każdy z naszych klientów może zdecydować się na taki sprzęt, jakiego potrzebuje (również posiadacze koparko-ładowarki JCB).

Wszelkie prawa zastrzeżone dla ZMG
wykonanie: Szwedserwis